top of page

Pogotowie stomatologiczne - Dentysta w okolicy Złotoryi

W dzisiejszych czasach wiele osób ucieka od wielkomiejskiego zgiełku, wybierając życie w takich niewielkich, uroczych miasteczkach, jak Złotoryja. Dentysta, fryzjer, kino, supermarket – wszystkie miejsca, często odwiedzane w metropolii, są tu w zasięgu ręki, ale tempo życia znacznie spokojniejsze, a okolica czystsza i cichsza niż w stolicy województwa. Małe miasta mają tylko jedną wadę – trudno w nich znaleźć placówki, które świadczą usługi w niedziele i święta, a czasem właśnie wtedy są najpilniej potrzebne. Z ostrym bólem zęba na przykład wręcz nie należy czekać do poniedziałku!

Dentysta Złotoryja
Usługi: Usługi
Usługi: Usługi
Pogotowie stomatologiczne Złotoryja

Nagła pomoc stomatologiczna dla pacjentów ze Złotoryi

Mieszkańcy Złotoryi, którzy potrzebują niezwłocznej pomocy dentysty, nie muszą martwić się, że ból zęba zniszczy ich plany na weekend. Zaledwie 20 minut drogi od centrum miasteczka, w nieodległej Legnicy, mieści się nasz gabinet stomatologiczny, czynny wówczas, gdy inne poradnie są zamknięte. Po uprzedniej rejestracji telefonicznej, pacjenci mogą uzyskać pomoc w zakresie:

Gabinet dentystyczny Złotoryja

Dalsze leczenie po zabiegu na dyżurze bólowym

Podczas weekendowych i świątecznych dyżurów gwarantujemy pacjentom szybką interwencję, dzięki której nie muszą dłużej zmagać się z bólem. W niektórych przypadkach niezbędna może się okazać kontynuacja leczenia. Wówczas zapraszamy na kolejną wizytę w naszym pogotowiu stomatologicznym lub zalecamy kontakt ze stomatologiem w Złotoryi.

Usługi: Usługi
bottom of page