top of page

Pogotowie stomatologiczne - Dentysta koło Lubina

Jesteś mieszkańcem Lubina? Dentysta, z opieki którego korzystasz na co dzień, nie może udzielić ci pomocy, która jest ci pilnie potrzebna? Zapewne jest niedziela, a ciebie niespodziewanie rozbolał ząb i nie pozwala cieszyć się wolną chwilą. Nie zwlekaj do poniedziałku! W Legnicy – zaledwie 20 minut drogi od Lubina – czeka na Ciebie nasze pogotowie stomatologiczne!

Pogotowie stomatologiczne Lubin
Usługi: Usługi
Usługi: Usługi
Dentysta Lubin

Doraźna pomoc dla pacjentów z Lubina u dentysty w Legnicy

Nagły ból zęba zwykle spowodowany jest toczącym się od dłuższego czasu procesem chorobowym, wymagającym złożonego leczenia. Kryzysowa interwencja, jaką oferujemy w naszym działającym w niedziele i święta gabinecie, skutecznie uśmierzy twoje cierpienie, ponieważ możemy:

Pamiętaj jednak, że to dopiero początek leczenia. W trosce o swoje uzębienie powinieneś jak najszybciej umówić się na kolejną wizytę u dentysty!​

Gabinet dentystyczny Lubin

Inne usługi pogotowia dentystycznego w okolicy Lubina

Czy wiesz, że do naszego pogotowia stomatologicznego przyjeżdżają z Lubina nie tylko pacjenci z dolegliwościami bólowymi? Dla zabieganych mieszkańców tego dolnośląskiego miasta niedziela lub święto to często jedyny dogodny moment, by skorzystać z rutynowych usług dentysty. W naszym gabinecie oferujemy takie zabiegi, jak:

 

  • usuwanie kamienia nazębnego,

  • estetyczna odbudowa przednich zębów,

  • cementowanie koron/mostów.


Dzień wolny od pracy to idealny czas, by zadbać o urodę swojego uśmiechu!

Usługi: Usługi
bottom of page