top of page

Pogotowie stomatologiczne - Dentysta w okolicy Wrocławia

Bolesny ropień zęba, złamana korona czy odklejony most to problemy stomatologiczne wymagające pilnej interwencji, a skutecznej pomocy udzielić może wyłącznie dobry dentysta. Wrocław jest jednym z największym polskich miast, więc można w nim znaleźć setki nowoczesnych gabinetów prowadzonych przez wyśmienitych specjalistów. Znacznie trudniej jednak szukać u nich pomocy w nagłych wypadkach w niedzielę czy święta. Większość placówek jest nieczynna, a do nielicznych, które dyżurują, czekają długie kolejki wrocławian, którym nagły ból zęba pokrzyżował plany na weekend. Spędzenie niedzieli w poczekalni pełnej cierpiących osób nie wydaje ci się miłą perspektywą? Wolałbyś wybrać się na wycieczkę poza Wrocław? Możesz połączyć ją z wizytą w pogotowiu stomatologicznym

Gabinet Pogotowia Stomatologicznego we Wrocławiu
Usługi: Usługi
Usługi: Usługi
Pogotowie Stomatologiczne Wrocław

Bólowe pogotowie stomatologiczne dla Wrocławia w Legnicy

Nasz gabinet stomatologiczny, mieszczący się nieopodal Starego Miasta w Legnicy, świadczy doraźną pomoc w niedzielę i święta. U nas nie czeka się w kolejce! Całodobowo prowadzimy rejestrację telefoniczną i umawiamy pacjentów na wyznaczoną godzinę. Przyjmujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do osób potrzebujących ulgi w dolegliwościach bólowych:

  • leczymy ubytki próchnicowe (stosujemy wypełnienie światłoutwardzalne),

  • nacinamy i drenujemy ropnie w jamie ustnej,

  • inicjujemy leczenie kanałowe,

jeśli to nieuniknione – zatruwamy bolący ząb lub dokonujemy jego ekstrakcji.
Przeprowadzone przez nas procedury służą leczeniu przyczynowemu, które często wymaga kontynuacji. Dlatego naszych pacjentów zapraszamy na kolejną wizytę.

Stomatolog Wrocław w Niedziele i Święta

Rutynowe zabiegi stomatologiczne dla pacjentów z Wrocławia

Wyprawa aż z Wrocławia do dentysty przyjmującego w Legnicy to spore przedsięwzięcie. Dlatego proponujemy wykorzystać tę sposobność do kompleksowego zadbania o swój uśmiech. Wiemy, jak trudno ci – w wirze codziennych spraw – znaleźć czas na rutynową wizytę u swojego stomatologa we Wrocławiu. Dlatego odwiedzając nasz gabinet, możesz przy okazji (o ile pozwoli na to ogólny stan Twojego uzębienia) usunąć kamień nazębny albo odbudować ukruszony dawno temu siekacz. Zapraszamy!

Usługi: Usługi
bottom of page