Pogotowie stomatologiczne - Dentysta w okolicy Wrocławia

Bolesny ropień zęba, złamana korona czy odklejony most to problemy stomatologiczne wymagające pilnej interwencji, a skutecznej pomocy udzielić może wyłącznie dobry dentysta. Wrocław jest jednym z największym polskich miast, więc można w nim znaleźć setki nowoczesnych gabinetów prowadzonych przez wyśmienitych specjalistów. Znacznie trudniej jednak szukać u nich pomocy w nagłych wypadkach w niedzielę czy święta. Większość placówek jest nieczynna, a do nielicznych, które dyżurują, czekają długie kolejki wrocławian, którym nagły ból zęba pokrzyżował plany na weekend. Spędzenie niedzieli w poczekalni pełnej cierpiących osób nie wydaje ci się miłą perspektywą? Wolałbyś wybrać się na wycieczkę poza Wrocław? Możesz połączyć ją z wizytą w pogotowiu stomatologicznym

Gabinet Pogotowia Stomatologicznego we Wrocławiu
 
 
Pogotowie Stomatologiczne Wrocław

Bólowe pogotowie stomatologiczne dla Wrocławia w Legnicy

Nasz gabinet stomatologiczny, mieszczący się nieopodal Starego Miasta w Legnicy, świadczy doraźną pomoc w niedzielę i święta. U nas nie czeka się w kolejce! Całodobowo prowadzimy rejestrację telefoniczną i umawiamy pacjentów na wyznaczoną godzinę. Przyjmujemy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do osób potrzebujących ulgi w dolegliwościach bólowych:

  • leczymy ubytki próchnicowe (stosujemy wypełnienie światłoutwardzalne),

  • nacinamy i drenujemy ropnie w jamie ustnej,

  • inicjujemy leczenie kanałowe,

jeśli to nieuniknione – zatruwamy bolący ząb lub dokonujemy jego ekstrakcji.
Przeprowadzone przez nas procedury służą leczeniu przyczynowemu, które często wymaga kontynuacji. Dlatego naszych pacjentów zapraszamy na kolejną wizytę.

Stomatolog Wrocław w Niedziele i Święta

Rutynowe zabiegi stomatologiczne dla pacjentów z Wrocławia

Wyprawa aż z Wrocławia do dentysty przyjmującego w Legnicy to spore przedsięwzięcie. Dlatego proponujemy wykorzystać tę sposobność do kompleksowego zadbania o swój uśmiech. Wiemy, jak trudno ci – w wirze codziennych spraw – znaleźć czas na rutynową wizytę u swojego stomatologa we Wrocławiu. Dlatego odwiedzając nasz gabinet, możesz przy okazji (o ile pozwoli na to ogólny stan Twojego uzębienia) usunąć kamień nazębny albo odbudować ukruszony dawno temu siekacz. Zapraszamy!